Hakkımızda

Batum ajans olarak 1995 yılında, kurulduğu ilk andan itibaren, hizmet alanına girmiş olan firmamız; “ 22 yıldır”  daima aranılan hizmeti sunmayı prensip haline getirmeyi, önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınan ajans olmuştur.

Kurulduğu, günden itibaren reklam, dizi, ve sinema filmlerine“CAST “ ve Tiyatro Oyuncuları  firmaların kataloğ çekimlerine profesyonel model ve manken,  fuarlara host ve hostes, Animasyon, Konser Organizasyonları,Açılış Panelleri,Tüm Defile Hizmetleri, Dansçılar  ve  viral reklam konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ajansımız  uzun yıllarını  geride bırakarak; sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz  ile paylaşmanın heyecanını duyar..

Bu yolda Sizlerin ’de sayesinde hala devam ediyor olması bizleri ’de mutlu ediyor.  Siz şirketlerin saygınlığını kazanma yolunda devam ederken sizlere en iyi‘’hizmeti sunmak ‘’ İçin bünyemizdeki oyuncuların mesleki kariyerlerini, en doğru şekilde yönetmek üzere doğru projelerle buluşturmakta,Şirketimiz, elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek çalışır.yakın işbirliğimiz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız…. Saygılarımızla

 

TÜRKAN SİNANOĞLU  KİMDİR
DOĞUM.TARİHİ    : 07/04/1968           DOĞ.YERİ :  KARABÜK

ÖZGEÇMİŞİ
1968 Yılında Karabük’te doğdu ilk ve ortaokulu Karabükte tamamladı,
1992 yılında İstanbul’a gelerek açık öğretim Hakla İlişkiler televizyon sinema okulunu bitirdi.
1994 Yılında Tuna Huş, Gülgün Feyman, Orhan Ertan ’han , Gökhan içöz’ ve okulun derin bilgilerinden yararlanarak 1 yıl diksiyon, drama, Haber spikerliği,ve sunuculuk  Dersleri Aldı.
1996 Yılında senkron yapım Show TV de sıcağı sıcağına Cem Kurtoğlu sunucusu   canlandırma  programı cast koordinatörlüğünü sorumlusu ilk  işi olarak  1,5                      Yıl çalıştı. Prog Devam ederken  1995 yılında Batum Ajans adıyla firmasını  kurdu.

1998 yılında Muhteşem film prodüksiyon ile baba evi dizisi ile başladı 15  e yakın film ve dizi ana cast yardımcı oyuncu cast menajerliği yaptı.

1999 yılında tunca önder yeni yapımlar üvey baba TV dizisine 4 yıl ana cast yardımcı oyuncu ve Ardından ciguli dizisinde çalıştı. Diziler devam ederken  kaynanalar dizisinde 4 yıl  oyuncu castını  üstlendi.

2000 yılında yağmur ajans tarafından bizim mahalle ve marziye dizisi cast koordinatörlüğünü üstlendi. 3 Yıl devam etti.

2004 yılında Erler film Türker İnanoğlu yabancı damat ve cennet mahallesi 3 sezon cast. 2007-2008-2009  (Arka sokaklar ve akasya durağı) ile yardımcı oyuncu ve bölüm oyunculuğu temin etti.

Ardından aksoy film 2008 2009-2010-2011 tarihlerinde recep ivedik ve fetih 1453 sinema film ana cast bölüm oyunculuğu ve yardımcı oyuncu olarak çalıştı.

2011 yılanda ezel ve karadayı dizilerine bölüm oyuncular temin etti .

2012 muhteşem yüzyıl dizisi bölüm oyuncuları cariyeleriyle 2 yıl çalıştı,
2013 aşıyla hastalıkları aşılıyoruz  sağlık bakanlığı projesinde tüm cast çocuk oyuncularım ajansımız tarafından oynamıştır.yine   2013 yılında kayıp dizide bölüm oyuncumuz
elena viunova 13 blm ajansımız tarafından menejerliğini üstlendi. ve  Ardından 2014  kıyamet çiçeği adlı filmde yine başrol oyuncusu  elena viunova görev aldı.

2014 yılında transit adli film bitirdi.
2015  gem TV iran kanalında  cast direktörlüğü ve uygulayıcı olarak tüm ekip ve ekipman olarak kanal içinde  çalıştı.
2016 ve 2017  de  15 temmuz şehitler belgeseli cast direktörlüğü yaptı.  yabancı uyruklu castımızla beraber çeşitli  sayısız reklam ve ürün tanıtımları çekti. Ve hala devam  etmektedir.